نتایج جستجو برای عبارت :

منظور از رویای صادقه چیست؟

رویای صادقه
رؤیای صادقه شهودى است که در حالت خواب صورت مى گیرد؛ رویاهای صادقانه مربوط به آینده بوده و پرده از روى اسرارى بر مى دارند که به حقیقت مى پیوندند. در قرآن به 
هفت مورد از این رؤیاهاى صادقه اشاره شده است، مانند: رویای صادقه پیامبر(ص) مبنی بر وارد شدن همراه با اصحابش برای ادای سنّت عمره که در فتح مکّه محقق شد، 
یا رویای صادقه حضرت یوسف(ع) درباره مورد سجده قرار گرفتن، یا خواب هم بندیان یوسف در زندان، و خوابی که عزیز مصر دید و حضرت یوسف(ع)
دقیقا چند سال پیش بود‌‌...
بهمن ماه...
تعداد خواب های واقعی یا به نگاه دین، رویاهای صادقانه، بیشتر شده بود...
با مرگ دوستم شروع شد و به...
یادم نیست به چی ختم شد.
اون زمان دانشجو بودم، حاج اقای دانشگاه میگفت احتمالا غلبه شیطانی هست که خواب های واقعی میبینی، خواب هایی که واقعا اذیتم میکرد...
گذشت و گذشت و گذشت تا با یه سری از ادعیه و این چیزها بهتر شدم، تا این چند روز...
انگار دوباره رویاهای صادقه برگشتند...
تعبیر خواب فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: zipتعداد صفحات: 2925حجم فایل: 2644قیمت: 12000 تومانبخشی از متن:تعبیر خواب به معنای کشف پیام و ترجمهٔ یک خواب است. تعبیر خواب را بازتاب واقعیات نیز خوانده‌اند و برخی معتقدند که بر اساس آن می‌توان آینده را پیش‌بینی کرد. تعبیر خواب به صورت‌های مختلف انجام می گیرد. از انواع آن قرآنی و روایی و روانشناسی است. به نظر بعضی‌ها اگر خواب، رویای صادقه باشد، تعبیرش خودش است و نیازی به تعبیر نیست. لکن رویای صادق
خواب دیدم کنار دریاییم و داریم قسمتی از مشکلات‌مون رو حل می‌کنیم. تو خواب باید می‌رفتی سفر، من هم مثل همیشه نگران همه چیز بودم... یهو دیدیم یه سیلِ بزرگ داره با سرعت زیاد به سمت‌مون میاد. نه راه فرار داشتیم و نه حتی زمانش رو، خواستیم به موازات دریا حرکت کنیم تا در امان بمونیم اما دریا هم طغیان کرده بود. بین سیل و سونامی گیر کردیم. ترسیدیم. فکر کردیم همه چی تمومه. از مردن ترسیدم.. محکم بغلم کردی و گفتی: "اگه گمت کنم چی؟!". حرفی نزدم و شروع کردم به خ
اولش خوشم نیومد راستش از کتابش. ه همش تکرار می‌کرد یه حرفایی رو. ولی ازونجایی که شروع کرد به بررسی انواع بیشعور‌ها موضوع جالب شد D: هرچند اروپا از دوران بیشعوری گذر کرده انگاری، ولی برا جامعه ما هنوز صادقه حرفاش متاسفانه. یکمم اعصاب خورد کنه چون آدم برا هر نمونه یه مثال میشناسه. 
جالبه برام که بعضیا نمیدونن این کتاب طنزه و خیلی جدی شروع میکنن به خوندنش D: 
شما خوندینش؟ 
لعت به این روانکاوا که بهم توجبه کردنو یاد دادن و باعث شدن حالم دم به دم خراب تر شه.
پروتکل بیت تورنت خیلی جالبه. تا وقتی یک PEER برای نود اصلی فایده داره ازش استفاده میکنه و وقتی بلااستفاده شد میره سراغ یه PEER دیگه. و این برای تمام نودها در کنار نود اصلی صادقه. یعنی اگه نود اصلی کارش با یه PEER تموم شد این به نفع هردوشونه. کاملا سودجویانه. خیلی جذابه.
یکی از عذاب های من تو دنیا اینه که بخوام با آقایون کار کنم
و جدیدا پی بردم بزرگترین عذاب میتونه این باشه که مسولیت یه گروهی و بهم بدن و زیر مجموعه هام همه اقا باشن و من کوچکترین فرد مجموعه باشم
و فردا یه جلسه توحیهی باید بذارم و اقایون و برای کاری توجیه کنم که خودم توجیه نیستم
کارهای فرهنگیمون همه ضربتی و جوگیرانست
بهش میگم من خودم توجیه نیستم میگه توکل کن به خدا... 
خدایا من و تومیه کن در رویای صادقه
یکی از عذاب های من تو دنیا اینه که بخوام با آقایون کار کنم
و جدیدا پی بردم بزرگترین عذاب میتونه این باشه که مسولیت یه گروهی و بهم بدن و زیر مجموعه هام همه اقا باشن و من کوچکترین فرد مجموعه باشم
و فردا یه جلسه توحیهی باید بذارم و اقایون و برای کاری توجیه کنم که خودم توجیه نیستم
کارهای فرهنگیمون همه ضربتی و جوگیرانست
بهش میگم من خودم توجیه نیستم میگه توکل کن به خدا... 
خدایا من و توجیه کن در رویای صادقه

صبح نوشت:تا صبح خواب جلسه دیدم و دو تا ایده
آدمها هرچی تصمیم گرینده تر میشن و به جاهای بزرگ میرسن (با تلاش و کوشش خودشون)، خیلی متواضع تر میشن.

هر بار با vice president شرکت صحبت میکنم بیشتر خوشم میاد ازش.

آدم دوست داشتنی، فروتن، مهربان، باسواد، آسان گیر و خیلی خواستنی ای هست. 

برعکسشم صادقه.

اونایی که معمولا خیلی قپی میان یا مردم آزاری میکنن یا همش میگن وقت ندارم یا دروغ میگن، آدمایین که توی زندگیشون هیچی نبودن و به هیچی هم نرسیدن.

ازین ادمها فاصله بگیرین.
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
تا حالا دور و برتون آدمهایی را دیدید که توی هر شرایطی که هستن سعی می کنند بهترین باشند.
به نظر من رفتار این افراد قابل ستایش است و به عنوان یک سبک رفتاری الگوهای مفیدی هستند. خیلی خوش شانس که باشید یکی از این نمونه را ببینید و از رفتارش الگو برداری کنید.
این افراد حتی اگر از ریاست به خدمه یک رستوران هم تبدیل شوند باز در آن نقش هم عالی رفتار می کنند.
یک قانون کلی در مورد همه این نوع افراد صادقه:
مهم نیست نقش شون چیه، دوستش دارن یا نه، اگر بتونن عوض
تعبیر خواب - (تعبیر خواب شما چیست؟)
این تعبیر خواب بر اساس معتبرترین منابع تعبیر خواب و معبرین اسلامی، چون امام صادق، دانیال نبی، ابن سیرین و جابر مغربی گردآوری شده است. تعبیر خواب مربوط به 
خواب‌های معنی دار و قابل تعبیر هستند که رویای صادقه نامیده شده و در زمان درست محقق شده اند.

ادامه مطلب
مشکل از جایی شروع میشه که بنا رو میذاریم به قضاوت در حالی که میتونیم این کارو نکنیم! اگر در مورد یک شخص فکر اشتباهی داریم میتونیم بهش بگیم که توجیهمون کنه نه اینکه اون فکر اشتباه رو اونقدر توی ذهنمون تکرار و بزرگ کنیم که دیگه نشه جمعش کرد.
وقتی با یکی سر یه موضوعی دعوا داریم بهش بگیم فلانی من سر فلان موضوع باهات دعوا دارم. قانعمون کرد چه بهتر نکرد خدا همراهش باشه. هیچوقت نباید حاضر باشیم با فکر اشتباه خودمون یهو رابطه رو خاتمه بدیم و کینه اند
حالا که اخر سال شده و دارم به خودم فکر میکنم میبینم عجب ادم ول نکنی هستم. تو هر زمینه‌ای که فکرش رو بکنید. مثلا دوستم میگه درسته که ادم‌های کمی دور و برم هستن ولی سعی میکنم همونا رو نگه دارم که خودم به این میگم ول نکن بودن. این توی لباس خریدن هم صادقه. اینقدر سختگیرم که به سختی یه لباس جدید میخرم برای همین ترجیح میدم همون قبلی‌ها رو بپوشم. آخرین متن امسالم قرا بود در مورد ترس باشه. میگم بود چون کلش یادم نمیاد و چون میدونم براتون مهمه علی الحساب
وقتی بهره زیاد بشه سرمایه گذاری کم‌میشه. و برعکسش صادقه. از طرفی. نوسانات اینترست باعث افزایش سفته بازی بنابراین کاهش لیکوییدیتی میشه. پس چون ارزش پول نوسان پیدا میکنه. حالا سوال اینجاست که خود نرخ بهره روی سفته بازی اثر داره یا نه؟ ینی اگه بهره زیاد بشه سفته بازی هم زیاد میشه؟ 
u ضریب تعیین سفته بازی براساس نرخ بهره ی بازاره. ینی هرچی بیشتر بشه سفته بازی بیشتر میشه. و تقاضای پول هم کم میشه. ینی اگه r زیاد بشه،چنتا عامل رو در بر داره. ینی یا GDP ز
تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد. منظور در نقش حسام‌الدین چلبی، همنشین و شاگرد مولانا ایفای نقش خواهد کرد.

شهاب حسینی، پارسا پیروز فر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم سایر بازیگران «مست عشق» هستند.
تهیه کننده این فیلم مهران برومند است
با اینکه در باره برخی نوشیدنی ها تصورات غلطی درجامعه شکل گرفته، برای بدن ما مفید هستند. مثلا اگر در مورد قهوه بپرسید به جز قهوه خورها بقیه مردم میگن؛ قهوه نوشیدنی خوبی نیست و هزار و یک دلیل برای گفته شان می آورند که بی خوابی میاره و ...
این در مورد چایی هم صادقه اما نا گفته نماند که این نوشیدنی های به ظاهر مضری که بسیاری از آن ها گریزانند روند پیری من و شما را کند می کنه!
روزیاتو در مقاله ای چند نوشیدنی که باعث میشن فرایند پیری با سرعت کمتری بدن م
میدونی بارها گفتم دلم میخواد مثل سونتاگ بشم و مثل استادم اما در نهایت خیلی کم شاید شبیهشون باشم. شاید فقط کتاب بخونم اما نه روز ۱۵ ساعت شاید کتابو میخونم اما بدون این که چیز بیشتری ازشون بفهمم و بنویسم. به علایقم شاید اونجوری نررسیده باشم دلم میخواد این ضعف هارو جبران کنم. دلم میخواد غرق کار بشمو لذت ببرم از لحظه لحظه ی خوندن نوشتن کار کردن. سونتاگ در مورد رولان بارت حرفی زده که در مورد خودش هم صادقه. میگه :« مسئله دانش نیست... مسئله هوشیاری است
خدا خیلی حواسش به بنده هاش هست ..

ادعونی استجب لکم .. توی تمام لجظه لحظه های عمر آدم صادقه 
گره های زندگی آدم .. اونجاهایی که با حساب و کتاب خودش فکر میکنه هیچ چی سر جاش نیست
فقط وقتی حل میشه که نگاهش عوض بشه

داشتم ترجمه می کردم با همکاری جناب محترم گوگل، همراه همیشگی و راهبر ما در فضای پربرکت مجازی (به رسم تقوا) 
همچنین جمله انگلیسی رو هم توی ذهنم ترجمه کرده بودم .. البته با کمی بی دقتی، به اشتباه .. (یه عبارت ساده بود!) .. فقط محض احتیاط با گوگل مش
سلام
این جمله را شنیدید که وقتی اطرافتون فرضا اتاقتون به هم ریخته است نشانه ذهن بهم ریخته است. من باورش دارم. دقیقا وقتی ذهنم پر از فکر و آشفته است اصلا نمی تونم محیط پیرامون خودم را هم مدیریت کنم. البته برعکسش هم صادقه.
بخاطر همینه که وقتی از نظر ذهنی بهم ریخته هستیم، دوست داریم بریم جای خلوت یعنی ذهنمون به خلاء نیاز داره. 
مدیتیشن هم همینطوریه. ذهن را می بره به خلوتگاهT به پایین ترین قسمت ذهنمون، که در آن سکوت بتونیم مشکلمون را حل کنیم.
شاید
روز اولی که علی مشهدی رو دیدم خواستم بهش بگم سلام صادق :)
بس که شبیه صادق بود. توی این یک ماه هرروز دلم رو براش تنگ کرد! برای هر حرف فلسفیش و برای هر بازی که تا چند سال پیش باهم می‌کردیم. 
حالا که اومدم پیشش بهش میگم که علی مشهدی شبیهشه و چرا. به گمونم ناراحت میشه از این‌که انقدر به پسرای کلاسمون توجه کردم ولی به روی خودش نمیاره! می‌شینم از در و دیوار باهاش حرف می‌زنم. که کلاسشون چه جوریه و چه جوری باهم مباحثه می‌کنند. دوست دارم پنیر پیتزا بریزم
خیلی وقته به من ثابت شده که نباید با هیچ کسی بحث کرد مخصوصا در مورد اهداف و آرزوها. چون اگر طرف مقابل آدم با درک و منطقی باشه سودی برامون نداره و اگر بی منطق باشه (اکثریت ملت) باعث تخریب میشه!
این موضوع در مورد تمام قدیمی ها صادقه! خودشون هیچ وقت رویا نداشتند و روتین بودند، چه درکی میکنند از ما و اهدافمون!؟ جز تخریب و اینکه شما جوونید و خام! همین افکار باعث شده نسل در نسل فقط دنبال استخدام و دست دولت داشته باشیم. متاسفانه دولت هم راه رو برای کسب و
نمیدونم چرا حس میکنم حوصلمو نداره
رفته خونه و بنظرم شاده و داره کارایی که دوست داره رو با آدمایی که دوست داره و عاشقشونه انجام میده
ولی خب اینا دلیل این نیست که شاد باشه
شاید هم با من صادقه و ناراحتی شو نشون میده
و شاید این که ذوق میکنم برای کار جدیدش و خب دوست نداره نشون بده و من اصرار میکنم باعث میشه نخواد صحبتو ادامه بده و حال خوبش از بین نره
همیجوریش هم این دانشگاه کوفتی ناراحتش میکنه
هر چی که هست برای کاراش یه دلیلی داره
ولی این که من اجاز
دهه کرامت یادآور تمام خوبی‌هاست. و یادآور جمال انسانی است.اکنون اطلاعاتمان را در باره ی این بزرگواران بالا می بریمامام صادق(ع)پیش از ولادت کریمه آل محمد(ص) فرمود:خدا را حرمى است و آن مکه است،امیرمؤمنان را حرمى است و آن کوفه است،و ما اهل بیت را حرمى است و آن قم است.بزودى بانویى به نام فاطمه از تبار من در آن جا دفن شود که هر کس به زیارتش بشتابد،بهشت بر او واجب مى گردد.بارگاه حضرت معصومه(س) تجلیگاه حضرت زهرا(س)بر اساس رویاى صادقه‏اى که مرحوم آیت ا
خوشم میاد خدا تا یه کار اشتباهی انجام میدم یا از سر ندونم کاری یا حالا هر اشتباهی به ۴۸ ساعت نکشیده چوبشو میزنه!!پ.ن: تیتر یعنی اینکه هرکی که چوب خدا رو میخوره صداشو خودش میشنوه و صدا هم منظور صوت نیست منظور فهمیدن اینکه چجوری خورده...
سیاست های زیست محیطیفصل سیزدهم :بهداشت و درمانتبصره های فرهنگی برنامه سوم :فصل بیست و یک – فرهنگ و هنر، ارتباطات جمعی و تربیت بدنیماده 155- الف- به منظور گسترش عدالت اجتماعی و فراهم کردن امکان استفاده عادلانه اقشار مختلف جامعه از کالاها و خدمات فرهنگی، ورزشی و هنری و به منظور ایجاد تعادل و […]
ادامه مطلب
اسماء و القاب 

آیا می‌دانید که: نام دوم انسان که در آن معنی مدح یا ذم منظور است را «لقب» گویند!
آیا می‌دانید که: کنیه اسمی که مزین به "ابن"، " اب"،"اٌم"،"اخ" یا "اخت" باشد. در عرب به منظور تعظیم و تجلیل از کسی گفته می شود! (معارف و معاریف ج8ص517)
آیا می‌دانید که: رسول اعظم (ص)فرمودند: مهدی (علیه السلام) از فرزندان من است و اسم او اسم من و کنیه ی او کنیه ی من است! (کمال الدین ص286)
ادامه مطلب
به چند نمونه از آثار و تبعات دنیوی و اخروی نیت صادقه توجه کنید:
1- رحمت خداوند
قال رسول الله صلی اللَّه علیه و آله: انَّ اللَّهَ تَعالی لا ینْظُرُ الی اجْسامِکمْ وَلا الی احْسابِکمْ وَ لا الی امْوالِکمْ وَ لکنْ ینْظُرُ الی قُلُوبِکمْ، فَمَنْ کانَ لَهُ قَلْبٌ صالِحٌ تَحَنَّنَ اللَّهُ عَلَیهِ.[1]
خداوند متعال به جسم ها و گوهره و اموال شما نمی نگرد، او به قلوب شما نظر دارد. آن که قلبش صالح باشد، خداوند رحمت و برکت و رقّت قلب بر او عطا می کند.
ادام
خارج کردن باد معده بر روی منبر توسط معاویه ملعون !!! (به اعتراف اهل سنت عمری)
زمخشری عالم بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
✍ ۳۷- أفلتت من معاویة ریح على المنبر فقال: یا أیها الناس، إن 
روزی بر روی منبر از معاویه بادی خارج شد و پس از آن گفت: ای مردم خدا بدن‌ها را خلق کرد و در آن بادهایی هم قرار داد، و مردم هم اختیار این بادها را ندارند!!! ناگهان صعصعة بن صوحان بلند شد و گفت: آری ولی جای این کار در مستراح است نه روی منبر، چون اینکار بدعت توست!!!
ربیع الابر
حدود ۱۴ ماه پیش در اوج درگیری هایم با سید مسعود حسینی رئیس دانشکده‌مان سر خواسته های غیر قانونی اش از انجمن علمی (که من دبیر آن بودم) علاوه بر یکی دو پست ناشی از انزجار در وبلاگم، در بیوی تلگرام هم نوشتم « نمی داند طول مدت دانشجویی من قطعا از ریاست او بیشتر خواهد بود... ». با اینکه طبق تجربه این را نوشته بودم ولی هیچ قرینه ای مبنی بر تحقق این گزاره نبود. آن روز من دانشجو بودم و او رئیس دانشکده. امروز اول اردی‌بهشت ماه ۹۸، نیمه شعبان ۱۴۴۰، من هنوز
 روایتی از یک رویای صادقه و عوض کردن پرچم گنبد امام رضا(ع) راوی: پدر شهید مرتضی کریمی پدر شهید می‌گوید: یکی از خدام امام رضا(ع) منزل ما آمد و خوابی را که دیده بود برایم روایت کرد و گفت: «خواب دیدم بالای گنبد امام رضا (ع) آقایی پرچم مشکی را پایین می‌آورد و پرچم سبز را بالا می‌برد، خطاب به آن آقا گفتم شما کی هستی؟ و با اجازه چه کسی این کار را می‌کنی؟ گفت؛ من مرتضی کریمی شهید مدافع حرم هستم؛ با اجازه امام رضا (ع) این کار را می‌کنم. صبح همان شب، خوابی
از آدم هایی که شبیه جیبشون حرف نمی زنند بدم میاد 
همیشه در حال آه و ناله از فقر و نداری اند و بعدش صداش درمیاد که طرف قراره به زودی تشریف ببره خارج از کشور 
همونی که تا دیروز پول نداشت یه جنس 50 تومنی بگیره امروز فلان چیز 500 تومنی رو "کادو" گرفته !
اینکه چطوری یهویی از ناکجاآباد یکی همون چیزی که تا پریروز داشت حرفش رو میزد براش کادو گرفته هم دیگه از درک ما آدم های فانی خارجه !
امروز اینقدر بدبخت بود که حتی نمی تونست خرج تعمیر موبایلش رو بده 
و من کل
عمق بازار
بازاری که عمق نداره یعنی یه عده خاص هر جور و هر وقت دوست داشته باشن و اراده کنن میتونن تغییرات مد نظرشون رو اعمال کنن. در حال حاضر بر این باورم که بازار کم عمقی داریم .این موضوع در مورد سهم ها هم صادقه و سهم هایی که شناوری بیشترری داشته باشه رو سخت تر میشه دست کاری کرد.
بازارهای بین المللی عمق بیشتری دارند چون همه گروه آدمی نقش ایفا میکنن و بازیگر هستند.
شاخص / لیدر گروه ها
سهام های پیشرو و لیدر، شاخص رو جهت میدن و شاخص هم کل بازار رو جه
تفسیر آیه ۷۴ سوره الفرقان (به روایت اهل تسنن)
حاکم حسکانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۵۷۶- فرات قال: حدّثنی علیّ بن حمدون قال: حدّثنا علیّ بن محمّد بن مروان قال: علیّ بن یزید، عن جریر، عن عبد اللّه بن وهب، عن أبی هارون عن أبی سعید فی قوله تعالى: هب لنا الآیة- قال: [قال] النّبیّ صلى الله علیه وآله قلت: یا جبرئیل من أزواجنا؟ قال: خدیجة. قال: و [من] ذرّیّاتنا قال: فاطمة. و «قرّة أعین» قال: الحسن و الحسین. قال: و اجعلنا للمتّقین إماما قال: علیّ علیه ا
معرفی کوتاه:
رمان کیمیاگر (به پرتغالی: O Alquimista) (به انگلیسی: The Alchemist) اثر پائولو کوئلیو، نویسنده مشهور برزیلی، از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده‌است.

خلاصه داستان:
این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رؤیای خود، محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای صادقه که آن را افسانهٔ شخصی
سیستم های اطلاعات مدیریت :
سیستم های اطلاعات مدیریت ابزاری است در دست مدیران به منظور تصمیم گیری بهتر و انجام بهتر فعالیت های سازمان .
هدف نهایی سیستم های اطلاعات مدیریت تهیه اطلاعات برای مدیران به منظور کمک به آنها در فرایند تصمیم گیری.
❇️همیشه کلمات مترادف(synonyms) هم معنی هم نیستند.
دو کلمه goals و purpose را در نظر بگیرید هر دوی این ها هدف ترجمه شده است.
✅اما ترجمه درست این که purpose را مقصود و منظور بدانیم و goals را هدف بخوانیم.
مثالبرای اینکه به منظورت برسی باید هدف داشته باشی. هدف ها قابلیت اندازه گیری دارند.
✳️هدف من مطالعه روزی نیم ساعت زبان انگلیسی اما منظور و مقصود من تسلط بر زبان انگلیسیه تا بتونم مثل آب خوردن انگلیسی صحبت کنم
@financialdictionary
این آدمیزاد هم تغییرات عجیب‌غریبی داره‌ها؛ مثلاً خود من مدتیه دیگه دوست ندارم کسی بهم کتاب پیشنهاد یا هدیه بده؛ چون یه‌جورهایی تمرکزم پایین می‌آد و هی به خودم می‌گم ببینی فلانی وقت خوندن این جمله چی گفته، چی فکر کرده، برداشتش چی بوده و به چی ربطش داده. یه زمانی این حرف‌ها خیلی برام جذاب بود؛ الان احساس می‌کنم روی استقلال فکری‌ام اثر می‌ذاره. حالا اگه قرار باشه بعد از خوندن کتاب با کسی درباره‌اش حرف بزنم همه‌چی خوبه‌ها. این قضیه توی
هو البصیر
همیشه مادرم میگفت تو صبرت کمه ، آره راست میگفت صبرم کم بود  دوست داشتم نتیجه کارهام یه دفعه ببینم و همین امر باعث شد که خیلی از نتایجی را که باید ببینم را نبینم.
وقتی می خواستم دیوار خونه رو رنگ کنم دوست داشتم سریع تر به هدفم برسم و زود دیوار رو تمیز و یک دست ببینم و برای همین تینر کمتری با رنگ مخلوط می کردم تا با یک بار رنگ کردن دیوار رنگ بشه اما ...
زوری که نیست مگه میشه!!!
برای هر کاری باید زمانی مشخص طی بشه تا استعدادی که خدا خواسته در
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
آینه چشمانت مرا مسخ خودش ساخت

من در آنها چیزی را دیدم که وصف ناشدنی بود

من خودی را دید چون تو و توی را دیدم چون من

من که بودم گه مسخ در آینه چشمانت به نظاره نشستم

و در آنها خدایی را دیدم که مرا مهربانانه دوست میداشت

من خدایی را دیدم که سرای زیبایهایی بی پایان بود

من در آنجا ندای را شنیدم که نا گفتنیست

من در آنجا بودم و خودی را دیدم

آری آن من بودم

منی که بی نهایتها را به نظاره نشسته بودم

بی نهایت عظمت

بی نهایت شکو

بی نهایت بزرگ
مشاور املاک در شیراز
وظایف مشاور املاک در شیراز
برنامه ریزی برای بازدید ملک توسط مشتریان.
تبلیغات اینترنتی به منظور بازاریابی برای املاک.
تهیه عکس های مناسب برای آگهی های یک ملک.
بازبینی قیمت های نهایی بر عهده مشاور املاک است.
ارزیابی قیمت هایی که فروشنده برای ملک خود در نظر میگیرد.
یک مشاور حرفه‌ای املاک باید فهرستی تنظیم کند و آن را به متقاضیان ارائه دهد.
جام مشاوره هایی به منظور رفع معایب خانه با صاحب ملک نیز بر عهده مشاور می باشد.
بازرسی
خیلی از حرف ها و منظور ها را از جملات سربسته می توان برداشت کرد،
نمی دونم چرا آدمها هنوز حرف های خود را سربسته می زنند  و انتظار دارند که تا تهش را بخوانی و بدانی!
مسئله اصلی اینجاست : هر منظوری که داشته باشید باید متوجه این موضوع هم باشید که قرار نیست طرف مقابل تمام سلول های مغزی شما را تجزیه و تحلیل کند تا به چندین منظور برسد و در نهایت چیزی جز سردرگمی در بر نخواهد داشت!  
منظورتان هرچه که هست! به در نگویید که دیوار بشنود!  اگر توانش را دارید ب
طرح حمایتی ؛ فرهنگی و آموزشی مرز پرگهر

بخش دوم

اهداف

۱_فر اهم آوردن زمینه رشدوشکوفایی استعدادهای درخشان ارمنیان فرزندان این مرزوبوم به عنوان آینده سازان ایران اسلامی
۲_زمینه سازی شناسایی وتحلیل هوشی بارز  وکشف استعدادگروههای هدف
۳_برنامه ریزی جامع درراستای تحلیل علائق بنیادین وفراهم آوردن بستر مناسب به منظور توسعه فردی باتوجه به سطوح استعداد
۴_برگزاری دوره های آموزشی کسب دانش و مهارتهای فردی به منظور تعیین مسیرشغلی وهدایت تحصیلی.
خارج کردن باد معده بر روی منبر توسط معاویه ملعون !!! (به اعتراف اهل سنت عمری)
زمخشری عالم بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
۳۷- أفلتت من معاویة ریح على المنبر فقال: یا أیها الناس، إن الله خلق أبدانا، وجعل فیها أرواحا فما تمالك الناس أن تخرج منهم. فقام صعصعة بن صوحان فقال: أما بعد فإنّ خروج الأرواح فی المتوضئات سنة، وعلى المنابر بدعة.
روزی بر روی منبر از معاویه بادی خارج شد و پس از آن گفت: ای مردم خدا بدن‌ها را خلق کرد و در آن بادهایی هم قرار داد، و مردم
هو البصیر
همیشه مادرم میگفت تو صبرت کمه ، آره راست میگفت صبرم کم بود  دوست داشتم نتیجه کارهام یه دفعه ببینم و همین امر باعث شد که خیلی از نتایجی را که باید ببینم را نبینم.
وقتی می خواستم دیوار خونه رو رنگ کنم دوست داشتم سریع تر به هدفم برسم و زود دیوار رو تمیز و یک دست ببینم و برای همین تینر کمتری با رنگ مخلوط می کردم تا با یک بار رنگ کردن دیوار رنگ بشه اما ...
زوری که نیست مگه میشه!!!
برای هر کاری باید زمانی مشخص طی بشه تا استعدادی که خدا خواسته در
سلام خدمت همه عزیزان
سوالم در مورد بدبینی و بی اعتمادی دو جنس نسبت به همِ و اتفاقی که اخیراً شدید هم شده جنگ جنسیتیِ فکرم به شخصه خیلی درگیره این قضیه است.
بعضی جاها دیده میشه که یه عده از خانوم ها میگن جامعه ما مردسالاره، جامعه ما ضد زنه، بعد شروع به رفتار و حرف های مردستیزانه میکنن، بعد به موازات همین آقایون هم جواب شون رو میدن یه فضای بشدت مسموم و کینه ای ایجاد میشه، نمیدونم در جریان هستید یا نه اما اگه دقت کنید اون هایی که یه جورایی مثلا تو
به منظور تحقق اهداف تبلیغاتی مجموعه ها ، لایت باکسهای دو طرفه به منظور قرار گیری در معرض دید هر چه بهتر مشتریان نصب می شود . این نوع لایت باکسها پتانسیل بالایی در جذب مشتری در مراکز شلوغ دارند و در مراکز شلوغ به زیبایی جلب توجه می کنند .
از مزایای این لایت باکسها می توان به نصب آن به صورت استند با انواع متریال مورد درخواست کارفرما اشاره کرد.
به منظور تحقق اهداف تبلیغاتی مجموعه ها ، لایت باکسهای دو طرفه به منظور قرار گیری در معرض دید هر چه بهتر مشتریان نصب می شود . این نوع لایت باکسها پتانسیل بالایی در جذب مشتری در مراکز شلوغ دارند و در مراکز شلوغ به زیبایی جلب توجه می کنند .
از مزایای این لایت باکسها می توان به نصب آن به صورت استند با انواع متریال مورد درخواست کارفرما اشاره کرد.
فیزیوتراپی قفسه سینه چیست؟
تنفس نقش پررنگی در حیات و کارکرد سیستم بدن دارد . گاهی اوقات مشکلاتی مانند انواع بیماری های تنفسی و قلبی موجب می شود که فرد در تنفس دچار مشکل شود. لذا برای رفع این مشکلات مراقبت های درمانی مختلفی انجام می گیرد که یکی از مهمترین اقدامات فیزیوتراپی قفسه سینه به منظور بهبود تنفس و پاکسازی مجاری هوایی استفاده می شود و این روش فیزیوتراپی شامل اقداماتی است که به منظور درمان بیماران گروه های سنی مختلف مبتلا به مشکلات تن
سیمان هیدرولیکی چیست؟ منظور از سیمان هیدرولیکی، سیمان ضد آب است. در جاهایی که سیمان در تماس با آب مشکل نشتی به وجود می آورد از سیمان هیدرولیک واترپروف استفاده می شود که تا حد بسیار زیادی مشکل را برطرف میکند.
سیمان هیدرولیک ضد آب، از سیمان آلومینات کلسیوم و سیمان پورتلند و دانه های سیلیکا و مخلوطی از مواد افزودنی دیگر تشکیل یافته است. رنگ سیمان هیدرولیک معمولا، خاکستری یا طوسی است اما رنگ سفید آن نیز موجود می باشد.
همانطور که گفته شد، منظور
انژکتور بانو و تمدن انژکتور را تنها پیران فرزانه و چروک صورت به یاد می آورند، باب آشنایی من و او نیز رویایی صادقه بیش نبود. سال های نوری پیش، سرزمینی بود ژیگولستان نام، از عجیب ترین و خارق العاده ترین مکان های خلقت. هر شهروندی، در طول زندگانی خود وظیفه ای می داشت بس مهم، می بایست سیاره ای خودساخته به چاه فرشتگان اندازد. چاه کوچکی که بعد ها منظومه خورشیدی شد سراسر شگفتی.
در این بوم دختی بود که انژکتور نام داشت، مادرش باستان شناسی خفن صفت بود
پیگیری کارت ماشین از راهور از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
سامانه رهگیری مرسولات سازمانی
دلیل تعقیب شناسنامه ویژگیها خودرو به شماره تلفن 86012063 021تماس بار دلیل پیگیری کارت نفت و گواهینامه موتورسیکلت یا خودرو به دفاتر پلیس. مرحله آخر دنبال کردن فیش خودرو برگشتی از طریق پلیس راهور انجام می هم کوه طور که بیان شد به منظور این گروه از افراد طبق اخبار پلیس راهور به منظور دنبال کردن .
ادامه مطلب
شب شب اشک و تماشاست اگر بگذارندلحظه ها با تو چه زیباست اگر بگذارندفکر یک لحظه بدون تو شدن کابوس استبا تو هر ثانیه رؤیاست اگر بگذارند

"شرافت"
1. اون آقایی که توی مراسم تشییع دیدمش، الان دیدم درباره مراسم اون روز صحبت کرده! |آپارات|
.
.
2. به بهانه مطالبی که این روزها درخصوص شخصیت سردار سلیمانی می‌شنویم فیش شماره 15 رو بازنشر می‌کنم.

3. پدرم از جدم از پدرش(ع) براى من حکایت کرد که رسول خدا(ص) فرمود: کسى که مرا در خواب ببیند، بحقیقت مرا دیده است، زی
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
بسم الله الرحمن الرحیم قربة الی الله گفت:خوابش رو دیدم.... خواب محمود رضا رو؛با لباس کار...لباس رزم...لباس سبز...لباس سبز لجنی،مهربون بود، مثل همیشه؛خندون بود، مثل همیشه؛.گفتم محمودرضا وقتی رفتی رو تله انفجاری و زخمی شدی اذیت شدی؟
گفت:آره....اما بخاطر خدا تحمل کردم و از اون مرحله رد شدم....چون واقعا میخواستم شهیدبشم و شهادتو دوست داشتم...گفت:و این یک رویای صادقه بود.
محمودرضا،این غزل رو به یادت، با صدای خودت میخونم داداش،تو گوشم زمزمه کن رفیق.... 
در زیر لیست بسته های اینترنت بدون محدودیت زمانی آورده شده است:
1 گیگ بدون محدودیت زمانی = 6,000
2 گیگ بدون محدودیت زمانی = 11,000
3 گیگ بدون محدودیت زمانی = 15,500
4 گیگ بدون محدودیت زمانی = 20,000
5 گیگ بدون محدودیت زمانی + 500 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 23,000
7 گیگ بدون محدودیت زمانی + 700 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 27,500
10 گیگ بدون محدودیت زمانی + 1 گیگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 33,000
توجه: منظور از بدون محدودیت زمانی چیست؟
منظور این است که تا زمانی که حجم بسته ی شما به پایان نرسیده است
شم

اپوزیسیون هم میشید مث امید دانا بشید! والا به خدا! عقل داره، حرف سرش میشه، صادقه!
طرف استوری گذاشته یه جنایتکار زده یه جنایتکار دیگه رو کشته و کلا ناراحتی نداره و نباید محکوم کرد کارشو. چهار تا سوال ازش کردم گیریپاچ کرد، نتونست جواب بده. ترجیح داد بره استوری رو پاک کنه. این تحصیل کرده ی سه زبانه مملکته! دوزار اهل فکر و تحقیق نیست. رو هوا حرف میزنه، میگه از یه آدم متصل شنیدم! یعنی بعضیا روشنی روز رو ول میکنن، میگن شنیدیم!

+ به جای تشییع جنازه ت

اپوزیسیون هم میشید مث امید دانا بشید! والا به خدا! عقل داره، حرف سرش میشه، صادقه!
استوری گذاشته یه جنایتکار زده یه جنایتکار دیگه رو کشته و کلا ناراحتی نداره و نباید محکوم کرد کارشو.
چهار تا سوال ازش کردم گیریپاچ کرد، نتونست جواب بده. ترجیح داد بره استوری رو پاک کنه.
این تحصیل کرده ی سه زبانه مملکته! دوزار اهل فکر و تحقیق نیست. رو هوا حرف میزنه، میگه از یه آدم متصل شنیدم!
یعنی بعضیا روشنی روز رو ول میکنن، میگن شنیدیم!

+ به جای تشییع جنازه تهران
علامه طباطبایی: روز گذشته وقت نماز صبح، [در مکاشفه] استاد مرحوم آقای قاضی را دیدم. وقت رفتن به من فرمود: «هرکس به جایی رسیده، از یَد یا أیدی رسیده است.»پس از آن به نظرم رسید که شاید منظور، آیه شریفه «واذکُر عبادَنا ابراهیمَ و اسحاقَ و یعقوبَ اُولی الاَیدی و الاَبصار» باشد. منظور آیه شریفه، این است که ایشان صاحب گذشت و عبرت بوده اند. ثمرات حیات، ص ۲۵۷پ‌ن: علامه در المیزان ذیل این آیه می‌نویسد: «اینکه خداوند فرمود: ابراهیم و اسحاق و یعقوب داراى
حوالی سال 91 بود. جایی در شیراز تدریس می‌کردم. بخش هایی از ژنتیک را من می‌گفتم و بخش‌های مهمترش را آقای الف! صدوهشتاد درجه در اعتقادات با هم متفاوت بودیم. من گاهی بین درس گریزی می‌زدم به مباحث فلسفی و وجودی. و ساعت بعد، ایشان در چشم به‌هم زدنی همه را زیر سؤال می‌برد. نابغه‌ای بود در علم ژنتیک و من همیشه بعد از اتمام تدریسم، می‌نشستم توی کلاس و تمام کلماتش را جزوه می‌نوشتم. آن‌وقت‌ها به من می‌گفت فلانی! بیا تا راه پول در آوردن را از این علم
#پله_فرار ضوابط و مقررات شهرسازی
به منظور حفظ شرایط ایمنی ساکنین ساختمان ها در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی و غیره لازم است ساختمان هایی که ارتفاع آن از کف زمین به شش طبقه و بالاتر برسد جدا از پله اصلی پله دیگری به صورت باز جهت خروج اضطراری پیش بینی شود و یا پله اصلی به شکلی که شرایط و ایمنی پله فرار را دارا باشد طراحی گردد.
مساحت پله فرار جز تراکم ساختمان منظور نمی گردد.
در ساختمان 6 طبقه که مساحت هر طبقه حداکثر 300 متر مربع و در هر طبقه حداکثر د
اضافه شدن چند ایتم که به صورت زیر :
1- کسانی که تا الان مجوز بانتی هانتر رو دریافت نکردن به شهر رودز برن و با دادن ۱۵ گلد بار این مجوز رو دریافت کنند
2- تمامی ست های لباس که به مدت محدود طی این ۱۰ هفته عرضه شده بودن از الان در دسترس هستن همچنین کنار این لباس ها یک ست جدید هم اضافه شده (منظور از ست اوتفیت نیست منظور پیرهن شلوار کت و کلاه)
3- با پیدا کردن وسایل مورد نیاز مادام نزار که این هفته پیکان فلورسپار  ، گوشواره های الماس اندیکات و گوشواره های م
تعریف روانشناسی :روانشناسی که بررسی و مطالعه علمی رفتار و فرایندهای ذهنی تعریف شده هدفش توصیف، فهم و درک، پیش بینی و کنترل رفتار موجود زنده است.▪ توصیف: منظور از توصیف این است که با ثبت دقیق مشاهدات رفتاری، آن چه که اتفاق افتاده یا خواهد افتاد را توصیف، نامگذاری و طبقه بندی کنیم.▪ فهم و درک: مقصود از فهم و درک آن است که بتوانیم علل یک رفتار را توضیح دهیم.▪ پیش بینی: منظور از پیش بینی آن است که با توصیف و توضیح یک رفتار می توان به پیش بینی رفتا

منظور از ناحیه مقدسه چیست؟ناحیه مقدّسه، اصطلاحى است که امامیه، از نیمه اوّل‏ قرن سوم هجرى و به خاطر شرایط سخت سیاسى اجتماعى، در نقل مطلب از امامان: هادى و عسکرى (علیهما السلام) و مهدى (علیه السلام) یا گفتگو درباره ایشان، آن را به جاى نام امام، به کار مى برده‏ اند و عمدتا در عصر غیبت صغرا و براى امام زمان (علیه السلام) به کار مى ‏رفته است.(1)

منبع : سایت پر
هوش بالایی نمی خواهد که بفهمیم منظور از "مردم ایران" گروه چند صد نفری هستند که به سربازشهید وطن(شهید سلیمانی) توهین می کنند یا "مردمی" که در تشییع این سرباز وطن شرکت داشتند!
کاری با ترامپ و نخست وزیر انگلیس  و دشمنان قسم خورده ی ایران ندارم، اما اگر کسی منظور از (مردم ایران) را نمی فهمد،به انصاف، وجدان و شرافت خود رجوع کند و اگر باز هم نفهمید قطعاصاحب انصاف ،وجدان شرافت نیست!
تمام ِ ترانه های دنیا را ردیف کرده بودم تا ریتم قلبش را عوض کنند. از خط های ممتد نگاهش کلافه بودم ،مرده بودم. در بی حسی هایش. در انگشتانش.در پلک هایش. در سکوتش.  در الفبای اسمش. در همه ی وجود و تعلقاتش یک "من " مرده بود. تمام شده بود. من بی معنی ترین مکالمه ی جهانش بودم. من پوچ ترین و گنگ ترین نگاهش .
بودم. من گمشده ترین و پیچیده ترین خیالش بودم. من واضح ترین نگاه ِ برزخی اش بودم. من شرارت خالص فکر هایش بودم.
من چاقوی کُندی بودم که ذره ذره خودم را برایش
معرفی کوتاه:
رمان کیمیاگر (به پرتغالی: O Alquimista) (به انگلیسی: The Alchemist) اثر پائولو کوئلیو، نویسنده مشهور برزیلی، از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده‌است.

خلاصه داستان:
این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رؤیای خود، محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای صادقه که آن را افسانهٔ شخصی
صادرات کالا
صادرات کالا در اصطلاح لغوی به معنای انتقال کالا و یا ارسال کالا از جایی به جای دیگر می باشد، اما در پروسه فعالیت های تجاری و بازرگانی منظور از صادرات کالا، خروج کالا از قلمرو گمرکی کشورجهت ارسال به سایر کشورها می باشد.
صادرات قطعی کالا
منظور از صادرات قطعی ارسال کالا به خارج از قلمرو گمرکی کشور به منظور فروش و یا مصرف در کشورهای خارجی می باشد. در ‌صادرات قطعی شخص حقیقی و یا حقوقی از پرداخت حقوق گمرکی ، سود بازرگانی  ، عوارض و مال
خب سلام دوستان 
به درخواست بعضی از ممبرای عزیزمون 
قراره از این به بعد چالش های روزانه رو ترجنه یا اگ لازم بود آموزش مختصر بدیم
امیدوارم به کارتون بیاد
 ببخشید که دیر گزاشتم از فردا زودتر شروع میکنم
به ترتیب
1_دوتا سگ آبی اسکین کنید(پوستشو بکنید.نمیدونم تاحالا دیدیدش یا ن به هر حال من عکس و لوکیشنشو پایین پست میزارم)
2_پنج بار از غذای کنسروی تغذیه کنید
3_یه پرنده غیر عادی(منظور پلیکان و مرغ دریای و...) با ادویه بپزید(منظور از ادویه گیاهایین که ر
منظور از ترید چیست؟
ترید یا معامله در بازارهای مالی به معنای خرید دارایی در قیمت پایین و فروش آن در قیمت بالاتر است. البته در برخی بازارها می‌توان ابتدا فروش انجام داد و سپس خرید (به این نوع معاملات Short trading گفته می‌شود).
دارایی که در بازارها خرید و فروش می‌شود می‌تواند هرچیزی باشد: سهام، اختیار معامله (آپشن)، ارز دیجیتال، یک ارز خاص و…
برای هرکدام از این دارایی‌ها بازارهای جداگانه‌ای با ویژگی‌های مختلف وجود دارد که در بخش‌های بعدی این
منظور از جراحی پریو همان جراحی لثه است.پریودانشیم، مجموعه بافت هایی هستند که نگهدارنده دندان ها می باشند. این بافت ها شامل لثه، استخوان آلوئول، سمان و رباط های اطراف دندان pdl می باشند. جراحی پریودنتال مربوط به این نواحی است.
دانستن این نکته لازم است که یکی از شایع ترین بیماری های دهان و دندان مربوط به بیماری های لثه است.
لثه در حالت عادی باید صورتی رنگ باشد. ولی گاهی اوقات ممکن است لثه تغییر رنگ دهد یا از روی لثه کنار برود و باعث لق شدن دندان ه
بانک شهر به منظور ایجاد بستر امن برای مشتریان بانک در زمان انجام تراکنشهای کارتی، همچنین با توجه به الزام بانک مرکزی در همین رابطه، بانک شهر اقدام به پیاده سازی نرم افزار رمز نت نموده است.
این نرم افزار امکان تولید رمز یکبار مصرف اول و دوم کارت به منظور انجام تراکنش از طریق درگاههای حضوری و اینترنتی و همچنین تولید رمز یکبار مصرف کانال های مدرن را برای مشتریان فراهم می سازد. کاربران می توانند با سهولت و امنیت کامل نسبت به فعال سازی و دریافت ر
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که در ترم جاری اقدام به انجام پروژه نموده اند، می رساند به منظور حفظ نظم و انجام برنامه ریزی برای ارائه ها، لازم است دانشجویان نسبت به انتخاب زمان ارائه پروژه خود از جدول ذیل اقدام نمایند. دانشجویان به این منظور می توانند کد مشخص شده را به همراه شماره دانشجویی یا نام خانوادگی (یک کدام) در بخش نظرات همین مطلب اعلام نمایند تا به ترتیب جدول زمان بندی تکمیل گردد.
ادامه مطلب
مطلب اول :
چند اصطلاح مهم که هر حسابدار صنعتی باید بسیار با ظرافت به آنها توجه کند.
۱- ضایعات:
جزء لاینفک تولید بوده و حتی در وضعیت کارآی عملیات تولیدی برنامه‌ریزی شده نیز وقوع آن مورد انتظار است. 
۲- کالای معیوب:
محصولاتی که از ویژگی لازم به منظور فروش بعنوان کالای سالم به مشتریان برخوردار نبوده ولی می توان با انجام پردازش و کار بیشتر آنها را به محصولات تبدیل نمود.
۳- پسماند مواد:
عبارتست از مواد وارده به فرآیند که به محصول تبدیل نمی شود بلکه
برگه ورود به جلسه آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارتهای عربی مورخ ۱۷ آبان ماه ۹۸ بر روی سامانه قرار گرفت
تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در یکی از این آزمون ها می باشند بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی ۹ رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند. این آزمون جهت ارزیابی داوطلبان به منظور ورود به سطوح مختلف کلاس های آمادگی زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دوره دکتری تخصصی دانش
سعید یگانه هر دو ماه یه دونه برای من کامنت میذاره
ولی هر بار که کامنتی میذاره من از خوشحالی جیغ جیغ زنان در خیابان ها راه میرم!
یعنی عاشقتم!
اینها رو اینجا Share میکنم که نگهشون دارم!
سلام مریم خانوم
راستش اعتقاد دارم که تحقیر دیگران بابت "شهرستانی بودن" نشونه بسیار خوب و بارزی از بیشعوری طرف مقابله. یعنی طرف، خیلی راحت با گفتن این عبارات تحقیرکننده در مورد شهرستانیها، بیشعوری خودش رو به اثبات میرسونه و کار ما رو راحت میکنه (چون ممکنه در غیر این
گرچه دنیای امروز دنیایی به‌شدت دیجیتال است، کاغذها هنوز اهمیت خود را از دست نداده‌اند و گاهی لازم می‌شود سند یا تصویر خاصی را چاپ یا اصطلاحا پرینت کنید. امروزه با امکانات بومی اندروید و همچنین با نصب برنامه‌هایی که برای این منظور طراحی شده‌اند، به‌راحتی می‌توان اسناد مختلف را چاپ یا پرینت کرد. درصورت نیاز به اسکن کردن اسناد هم می‌توانید به‌واسطه اندروید با دستگاه اسکنر کار خود را انجام دهید و یا بدون نیاز به اسکنر فیزیکی، از دوربین گ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-
بحث علم غیب- علم - علمی است که  موضوع ان
هنوز بوجود نیامده است- ازان اگاهی پیدا شود- مشخص است که فقط خداوندمنان است که
چنین علمی دارد وهیچ راه  ای برای درک علت
ان وجود ندارد- وبسیاری هم به همین علت انرا 
انکار میکند وبعضی علم غیب را علمی میدانند که بشر  از اراده الهی بی اطلاع است   وزمیانی که ان پدیده یاموجود  بوجود امدمطلع میشوند درحالیکه خداوندمنان  از قبل میدانست که چه چیزی را میخواهد- بوجود
اورد ودر
هزینه یابی بر مبنای فعالیت به جستجوی فرصت هایی به منظور بررسی سودآوری مشتری در مطالعه موردی یک شرکت کوچک تجاری می پردازد.

آشنایی با هزینه یابی بر مبنای فعالیت (ABC)
کلمه هزینه یابی بر مبنای فعالیت برای اولین بار، توسط کوپر و کپلن به منظور اختصاص دادن هزینه فعالیت ها به محصولات استفاده شده است.
آنها بر این باور بودند که سیستم های هزینه یابی سنتی پاسخگوی نیازهای مدیرعامل ها نبوده و در کنار آن استفاده از اطلاعات مورد نیاز باعث می شود که آن ها گ
وب سایت به منظور دستیابی به اهداف بازاریابی آنلاین بسیار مهم است. یک وب سایت بدون حضور وب هیچ ارزشی ندارد و بنابراین ، طراحی وب سایت دوستانه با سئو بسیار مهم است که گوگل به راحتی بتواند رتبه را خزیده و ارتقا دهد. وقتی صحبت از طراحی وب می شود ، بنابراین مواردی وجود …The post خطاهای طراحی وحشتناک در آسیب زدن به سئو appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3f2iECZ
مشاهده مطلب در کانال
این مقاله از بیانات وکیل خانواده یسنا می باشد که در زمینه مشکلات خانوادگی تبحر و تجربه خاصی دارند و بهترین مشاوره ها را به موکلین خود ارائه می دهند.
تنصیف به معنای دو نیم کردن و نصف کردن است . در واقع تقسیم دارایی زوج و تملیک آن به زوجه در زمان طلاق گفته می شود .
اگر طلاق به در خواست زوجه نباشد یا همچنین ناشی از تخلف زن از وظایف همسری نباشد در این صورت مرد موظف است هر آنچه را در طول زندگی مشترک به دست آورده ، به صورت بلا عوض به زن منتقل نماید .
 با
همیشه سوال می شود معنی هوس چیست یا منظور از هوا هوس چیست و راهی برای کنترل آن وجود دارد؟ شاید دیدگاه های متفاوتی درباره معنی هوس وجود داشته باشد اما از نظر علم روانشناسی در واقع هوس شروع کننده هر نوع رابطه عاشقانه بین دو جنس مخالف است. در این مقاله سایت روانشناسی ویکی روان به بررسی این می پردازیم که معنی هوس چیست
جذابیت های جنسی و گرایش نسبت به جنس مخالف شروع کننده هر رابطه عاشقانه می باشد، این یک قانون است که خیلی ها آن را نادیده می گیر
نگاهی دیگر به شب زفاف و مسائل مربوط به آن
شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد. منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه میکنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد .
ادامه مطلب
⬇️قبل از نصب آجرها محل اتصال آجر بر روی دیوار باید مرطوب گردد.
⬇️حداقل و حداکثر ملات خور پشت آجر بین 2 تا 4 سانتیمتر باشد، بهترین دما جهت نصب بین 5 تا 35 درجه سانتیگراد است و هرگز در زمان یخبندان نباید عملیات نماکاری انجام شود.
⬇️قبل از بندکشی محدوده مورد نظر باید مرطوب گردد. بهترین زمان برای استفاده از ملات آماده شده، جهت بندکشی حداکثر 2.5 ساعت می باشد.
⬇️به منظور همگن شدن ملات مناسب برای بندکشی حداقل چند دقیقه باید آن را ورز داد.
⬇️هنگام ب
نانو نه یک ماده است نه یک جسم، فقط یک مقیاس است ، نانو یک میلیاردم متر است به اندازه ای کوچک که دیده نمی شود. در مقیاس نانو خواص فیزیکی، شیمیایی وبیولوژیکی ساختار تک تک اتم ها، مولکول ها باخواص توده ماده متفاوت و قابل تغییراست. منظور از نانو ذره، ذراتی با ابعادی درحدود 1 تا 100 نانو متر و در هر سه بعد می باشد . نانو ذرات می توانند از مواد مختلفی تشکیل شوند، نانو ذرات در دانش فیزیک پلاسما ،که توسط بنیاد Keshe  تعریف  شده است، برای دو هدف متفاوت استفا
منظور نه دور نما نگر بودن است، نه افق آن است ک دریا و آسمان را بهم می رساند. منظور، ساعت ها، و حتا بیداری ها را در گوشه ای افتادن و جنازه وار زندگی کردن است. تنها پیدا کردن دستاویزی برای نفهمیدن گذر ثانیه ها، مشغول به انجام هیچ کاری. تنها، برطرف کردن ابتدایی ترین نیاز های فیزیکی فقط برای آنکه راحت تر هیچکار نکنیم. و چیزی مانع نشود، برای هیچ کار کردن. می دانی؟ نه. و تو آنقدر دوری ک دگر هیچ نمی دانی. نه، تو آنقدر رفتی ک حال تنها مانده برایت خیال پرد
خب قبل از نوشتن خاطرات باید یک سری توضیحات خدمت شما دوستان عزیز ارائه دهم ( چقد کیف میده آدم قلمبه سلمبه حرف بزنه خخخ )
اول باید چند نفرو معرفی کنم 
نفر اول دوست بسیار صمیمیم محمد   که هنوزم با هم دوستیم . فقط برای معرفی گفتم محمد ...  همیشه میگیم ممد . این ممد آقا یک پسریه که همیشه تو فکره . شده ساعتها باهاش حرف میزنیم بعد میگه ها؟ چی گفتین؟؟ خیلی رو مخخخخه ... ممد میکشمت ... ببخشید هیجان زده شدم خخخ . خیلیم با معرفته.
نفر دوم کاوه ، این اقا گاوه عه بب
داشتم کتابی را مطالعه می‌کردم که در آن روایتی از بحارالانوار توجه‌ام را جلب کرد. در این روایت 4 علم بعنوان علومی ضروری و نافع معرفی شده‌اند که یادگیری آنها باید در اولویت باشد:
1. علم فقه برای دین
2. علم طب برای سلامتی
3. علم ادبیات برای مصونیت زبان از خطا
4. علم نجوم برای شناخت زمان
◄ «فقه»، قوانین و دستورالعمل‌هایی‌ست از طرف خداوند برای انسان و «علم فقه» علمی‌ست که از منظرهای مختلف این قوانین را بررسی و بحث می‌کند. در واقع می‌توان گفت علم
با سایت کوین مجیک از استخراج همزمان ۵ رمز ارز دیجیتال استفاده کنید.در این سایت شما به گونه ای میتوانید از  ۱۰۰GH/S که سایت به عنوان هدیه داده استفاده کنید.اگر دقت کنید میزان ۱۰۰٪ در اختیار شماست که به دلخواه میتوانید از این عدد ۱۰۰٪ به هرکدام از ارزها درصدی را قرار دهید؛ اما به منظور افزایش سرعت استخراج شما درصدی بیشتری را به گزینه GH/S قرار دهید.همچنین پیشنهاد میشه به منظور زودتر رسیدن به میزان برداشت ارز دیجیتال ،بر روی یک رمز ارز زوم کنید.مث
با سایت کوین مجیک از استخراج همزمان ۵ رمز ارز دیجیتال استفاده کنید.در این سایت شما به گونه ای میتوانید از  ۱۰۰GH/S که سایت به عنوان هدیه داده استفاده کنید.اگر دقت کنید میزان ۱۰۰٪ در اختیار شماست که به دلخواه میتوانید از این عدد ۱۰۰٪ به هرکدام از ارزها درصدی را قرار دهید؛ اما به منظور افزایش سرعت استخراج شما درصدی بیشتری را به گزینه GH/S قرار دهید.همچنین پیشنهاد میشه به منظور زودتر رسیدن به میزان برداشت ارز دیجیتال ،بر روی یک رمز ارز زوم کنید.مث
مصوبات کمیته انتظامات و پشتیبانی:
1- برنامه ریزی در خصوص نظم و انضباط در آموزشگاه
2- همکاری با مدیر آموزشگاه در خصوص ایجاد نظم در انواع مراسمات و راهپیمایی ها.
3- تمهید مقدمات لازم به منظور اجرای فعالیتهای شورای دانش آموزی
4- برنامه ریزی به منظور جلب حمایت مالی طیق قوانین و مقررات آموزشگاه
5- تهیه بروشورهایی در خصوص ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان در خصوص فواید و آثار نظم و انضباط
تصویر جلسه
مطلب اول :
چند اصطلاح مهم که هر حسابدار صنعتی باید بسیار با ظرافت به آنها توجه کند.
۱- ضایعات:
جزء لاینفک تولید بوده و حتی در وضعیت کارآی عملیات تولیدی برنامه‌ریزی شده نیز وقوع آن مورد انتظار است. 
۲- کالای معیوب:
محصولاتی که از ویژگی لازم به منظور فروش بعنوان کالای سالم به مشتریان برخوردار نبوده ولی می توان با انجام پردازش و کار بیشتر آنها را به محصولات تبدیل نمود.
۳- پسماند مواد:
عبارتست از مواد وارده به فرآیند که به محصول تبدیل نمی شود بلکه
قالب و ابزار اکستروژن
قیمت، کیفیت و نحوه ارائه محصولات اکسترودی سه عامل مهم در بازار
رقابت این محصولات است. به منظور رسیدن به کیفیت مطلوب، کارایی قالب اکستروژن عامل
بسیار مهم است. کارایی قالب در ارتباط مستقیم با کیفیت محصولف بهره‌وری، بازیافت و
طراحی محصول است. در پروفیل ها، عمده تاکید بر روی تلرانسها و در قالبها، بر روی
کارایی قالب بوده و تلاشها در این جهت روز به روز بیشتر می شود. کاربرد پروفیلهای
اکسترود شده در دنیا هر ساله در حال تغییر ا
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به اصطلاح استفاده از مدیاهای جدید در دنیای تجارت است که این نوع از بازاریابی تاحد زیادی وابسته به شبکه اینترنت می باشد و عنوان دیجیتال مارکتینگ را از آن خود کرده است.

در واقع می توان گفت به کلیه اقداماتی که به منظور تبلیغ محصولات، خدمات، برندها و آنالیز رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام می شود دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.
همچنین استفاده درست از امکاناتی که در دنیای دیجیتال قرار دارد می تواند ر
پروژه مهر چیست؟
 تمام فعالیت هایی که در یک آموزشگاه، یا حتی ادارات به منظور هر چه باشکوه تر برگزار شدن  بازگشانی مدارس از قبیل زیبا سازی فضاهای آموزشی، آماده نمودن آموزشگاه و مدارس برای آغاز سال تحصیلی و برگزاری جشن درخور دانش آموزان می باشد  پروژه مهر نام دارد. 
به منظور هر چه مطلوب برگزار شدن موارد فوق و آغاز سال تحصیلی و آماده نمودن مدارس، هر ساله، بسته به مناطق و مدارس آموزش و پرورش، این پروژه از سوی روسای ادارات و وزارت آموزش و پرور
حَدّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ القَاسِمِ بْنِ عبیدٍ مُعَنعَناً عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ أَنَّهُ قَالَ: إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ اللَّیْلَةُ فَاطِمَةُ وَ الْقَدْرُ اللَّه‏ … وَ قَوْلُهُ‏ وَ ما أَدْراکَ ما لَیْلَةُ الْقَدْرِ * لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ یَعْنِی خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ مُؤْمِنٍ وَ هِیَ أُمُّ الْمُؤْمِنِینَ».
ترجمه:
محمد بن قاسم بن عبید با سند از امام صادق(علیه السلام) روایت کرده که در تفسیر
آپدیت جدید 2019
Microsoft Visual Studio ویژوال استودیو
۲۰۱۹ جدیدترین نسخه از محیط توسعه فوق پیشرفته و حرفه‌ای کمپانی مایکروسافت
است که برای هر دسته از دولوپرها، به منظور ساخت هر نوع اپلیکیشنی در هر
نوع پلتفرمی عرضه گردیده است! بله درست متوجه شدید! نسخه ۲۰۱۹ ویژوال
استودیو یک IDE فوق پیشرفته و جامع به منظور ساخت انواع اپلیکیشن‌های
ویندوز، ویندوز فون، اندروید، iOS، وب‌سایت، سرویس‌های وب، اپلیکیشن‌های وب
و … است. ویژوال استودیو، یک محیط توسعه حرفه‌
«#خاورمیانه» واژه کهنى نیست واگر صدسال پیش روزنامه نویسى در نوشته هاى خود این واژه را به کار مى برد، خواننده نمى دانست منظور نویسنده چیست و در مورد چه منطقه اى صحبت مى کند.
به روایت اسناد وتحقیقات انجام شده اصطلاح «خاورمیانه» را براى نخستین بار یک مورخ آمریکایى به نام «آلفرد ماهان» به کار برده است و منظور وى از خاورمیانه منطقه اطراف خلیج همیشه فارس بوده است. وجه تسمیه خاورمیانه این است که چون از قاره اروپا به آسیا نگاه کنیم این منطقه نه خاور
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی از ادغام سه نهاد آموزشی در سال 59 و به منظور ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای تشکیل گردیده و متولی آموزشهای فنی و حرفه ای کوتاه مدت بوده و مسئول کمیته تخصصی آموزشهای غیر رسمی با عضویت 16 وزارتخانه و سازمان و دو نهاد کارگری و کارفرمایی است و فعالیتهای آموزشی خود را در دو بخش دولتی و غیر دولتی اجرا می نماید . این سازمان علاوه بر ستاد مرکزی، دارای 31 اداره کل در سطح کشور و یک مرکز تربیت م
مترو شیراز
ساعت مترو در روز های تعطیلی شیراز از ساعت ۷ و پنج دقیقه صبح و آخرین حرکت۲۱ و پنج دقیقه است.خط یک متروی شیراز به منظور رفاه حال شهروندان و استفاده بیشتر از خدمات حمل و نقل عمومی از ابتدای مهرماه روزهای جمعه نیز از ساعت هفت صبح تا ۱۵ خدمات ارائه می کند.به گزارش ایمنا، نواب قائدی اظهار کرد: در نتیجه تلاش‌های صورت گرفته در یکسال گذشته به منظور سرویس دهی مطلوب‌تر مترو، ساعت کار روزانه مترو به ۱۵ ساعت در روز با سرفاصله ۱۵ دقیقه ای حرکت ق
سرور مجازی ( Virtual Private Server ) یا به اختصار ” VPS ” ، ب منظور بهینه سازی و اختصاص یک سرور فیزیکی برای چندین منظور دیگر توسط سیستم های مجازی ساز پدید آمد، ب بیانی دیگر سرور های فیزیکی به علت داشتن منابع بسیار بالا از قبیل رم و CPU و …، معمولا از حداکثر توان خود برای استفاده در یک سرویس خاص بهره نمی برد و بلا استفاده می ماند که این به ضرر یک مجموعه می باشد، برای حل این موضوع شرکت هایی از قبیل Microsoft  و Vmware که از معروفترین شرکت های پیشگام در زمینه حوز
Five essential elements of a valid contract include: پنج عنصر اساسی یک قرارداد معتبر عبارتند از :1) competent parties; ١) طرفین واجد صلاحیت : به عنوان مثال داشتن حداقل سن هجده سال تمام در بعضی از نظام های حقوقی و یا برخورداری از سلامت روانی 2) subject matter; ٢) موضوع :قرارداد باید به طور شفاف و کافی موضوع توافق را بیان نماید .موضوع قرارداد نباید غیر قانونی باشد و یا برای نیل به یک هدف غیر قانونی باشد.3)Consideration; ٣) عوض :پول ، کالا ، خدمات و یا ترکیبی از انها ممکن است بعنوان عوض معاملات در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها